Skontaktuj się z nami: +48 75 75 102 23
[Translate to Polskie:]

Wasze wejście w gospodarkę materiałową 4.0

Dzięki nowoczesnym systemom wydawania towaru zapewnione jest proste pobieranie materiałów i zaopatrzenie w materiały Waszych części „C”. Przy zakupach decydującą rolę odgrywają w szczególności towary użytkowe i zużywalne, na które zapotrzebowanie jest nieregularne i nie zawsze możliwe do zaplanowania. Kiedy brakuje poszczególnych artykułów, jak na przykład odzieży ochronnej czy odpowiednich narzędzi, kosztuje to Was i Waszych pracowników dużo czasu i pieniędzy.

Te troski należą już do przeszłości dzięki zastosowaniu technologii IoT. Poprzez digitalizację procesów w produkcji i zakupach oferujemy Wam zabezpieczenie stanów i zamówień oszczędzających czas, które są sprytne i efektywne.

Bedienung des Ausgabeautomaten BOOST.Tower

ZAMÓW BROSZURĘ

Czy chcesz uzyskać informacje o produktach BOOSTRACK i rozwiązaniach IoT w logistyce?
Zachęcamy do bezpośredniego zamówienia naszej broszury.

 

Efektywne rozwiązanie

Elastyczne automaty wydawcze BOOST.Tower zabezpieczają dyspozycyjność wszystkich potrzebnych części „C” bezpośrednio na miejscu pracy przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Wasz stan magazynowy jest zredukowany, a Wasz BOOST.Tower zasilany przez serwis dostawczy firmy Lingemann – i jest zawsze pełny.

 • indywidualne rozmiary półek
   

 • nawet 2000 półek
   

 • swobodne rozmieszczenie półek
   

 • sterowanie dostępem za pomocą RFID / NFC
   

 • napełnianie pozwalające oszczędzać czas

Kontrola dostępu RFID, zintegrowany ekran dotykowy i intuicyjna nawigacja po menu sprawiają, że wydawanie towarów jest dziecinnie proste. Jeśli stan magazynowy spadnie poniżej minimalnego poziomu, BOOST.Tower automatycznie zażąda nowego towaru z centrum logistycznego przez mobilne radio. Dostęp do sieci firmowej nie jest konieczny - bezpieczeństwo danych pozostaje nienaruszone.

Produkt jest za duży dla BOOST.Tower? Nie ma problemu - wystarczy zapisać klucz do odpowiednich miejsc przechowywania, takich jak szafki lub pojemniki. W ten sposób logujesz dostęp nawet dla produktów, które nie pasują już do BOOST.Tower.

Firma LINGEMANN oferuje Państwu pełny serwis od instalacji, poprzez instruktaż pracowników, ocenę wypłat, aż do uzupełniania. Wszystko, czego potrzebujemy ma mniej niż 2 m² powierzchni.

Jeszcze większa elastyczność

W przypadku BOOST.Box macie tę samą funkcjonalność jak przy automacie wydawczym ale   z większa mobilnością w całym zakładzie lub w pomieszczeniach biurowych. Nie potrzebujecie dodatkowego miejsca, a BOOST.box jest dostępny w trzech rozmiarach.

Czy to narzędzia, artykuły zużywalne lub artykuły z zakresu BHP - BOOST.Box oferuje dzięki swojej lekkości i elastyczności efektywne udostępnianie materiałów bezpośrednio u użytkowników.

Dzięki różnym rozmiarom boksów pozwalają się one dobrze integrować w mobilne systemy regałowe, a tym samym BOOST.Box można też określić jako mobilny KANBAN 4.0

NOWOŚĆ: BOOST.LOCKER

BOOST.Locker oferuje możliwość modułowego magazynowania, które jest szczególnie przydatne w obszarach przemysłowych i handlowych, a także w produkcji. Dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrzna Locker tworzy dodatkową przestrzeń do przechowywania i wymaga niewiele miejsca. 

BOOST.Locker może być stosowany jako rozszerzenie BOOST.Tower lub jako samodzielne rozwiązanie z monitorem, jak również z czytnikiem RFID.

24 przegródki zapewniają niezbędną przestrzeń dla większych i nieporęcznych materiałów, które nie mieszczą się w BOOST.Tower. 

Inne produkty z serii BOOSTRACK

Zrealizowane projekty dla klientów

WASZA OSOBA KONTAKTOWA W SPRAWIE INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ

Maciej Królik
+48 75 75 102 23

Twój sukces jest naszą pasją

Od 75 lat pasja oznacza dla nas dokładne przyjrzenie się Państwa firmie i jej wyzwaniom biznesowym, współpracę z Państwem w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy oraz opracowanie praktycznych rozwiązań dostosowanych do Państwa działalności.

Do górnej części strony