Skontaktuj się z nami: +48 75 75 102 23

Nasze grupy towarowe

Od 75 lat oferujemy naszym klientom optymalny serwis do nowoczesnego zarządzania częściami „C”. Obojętnie czy to duże, czy małe ilości towaru za pomocą optymalnie wyposażonej i aktualnej bazy danych łączymy „wiedzieć gdzie“ i „wiedzieć jak“ w jeden system nie do pobicia.

Nie zważając na granice możemy zaoferować obszerne spektrum produktów, oczywiście łącznie z indywidualną obsługą jak również terminową dostawą. Nie obiecujemy gwiazdki z nieba, ale w razie potrzeby spróbujemy i ją załatwić. Nie odstraszają nas ani piaski Sahary, ani zwykłe zadania, takie jak regularne wyposażanie w artykuły eksploatacyjne i higieniczne.
 

Nie są nam obce żadne rodzaje towarów
 

Mała próbka towarów, które znamy, mamy i oferujemy:

OCHRONA ZAWODOWA

Lingemann zajmuje się nie tylko zaopatrzeniem, ale również dostawą do miejsca pracy. Jednocześnie zawsze zwracamy uwagę na jakość i czas zużycia używanej przez pracowników ubrań ochronnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o standaryzacje czy testy produktów w aktualnych warunkach produkcyjnych, jesteśmy do dyspozycji z naszym know-how.

Nasze usługi obejmują również:

OBRÓBKA OBUWIA
PLANY OCHRONY RĄK I SKÓRY
ZINDYWIDUALIZOWANA ODZIEŻ ROBOCZA
ZAOPATRZENIE APTECZEK PIERWSZEJ POMOCY

Elastyczność w zarządzaniu częściami „C”

Nakład na pozyskanie części „C“ jest najczęściej nieproporcjonalnie wysoki w porównaniu z wartością towaru. Dlatego wspieramy naszych klientów przy implementowaniu skutecznego zarządzania częściami „C”.
Dzięki naszej optymalizacji zaopatrzenia pewien nakład pracy odpada. Przejmujemy na siebie ustalenie i pozyskanie zapotrzebowania, śledzenie terminów i monitowanie oraz kontrole przyjmowanego towaru. Ponadto unika się błędów administracyjnych, a Wy możecie się skoncentrować na istotnych sprawach.

Kolejną zaletą jest zredukowanie kosztów logistycznych. Dzięki naszemu zarządzaniu częściami „C“ stany magazynowe są znacznie zmniejszane, co prowadzi do zmniejszenia związania kapitału. Dodatkowo odpadają wewnątrzzakładowe koszty transportu, co powoduje skrócenie czasu procesów. Nie macie też kosztów opakowań i utylizacji.

Troszczymy się o zagwarantowanie zgłaszania zużycia wolnego od błędów i o to, abyście mogli drogą elektroniczną wysyłać bezbłędne zamówienia. Ponieważ od firmy Lingemann otrzymujecie serwis „wszystko od jednego dostawcy“. Regularne zamówienia możecie załatwić przez nasz sklep internetowy Onventis, który jest skonfigurowany indywidualnie według Waszych potrzeb. Wyszukujemy dla Was produkty, katalogujemy je i udostępniamy Wam w postaci indywidualnego katalogu ofertowego. Jest to katalog sieciowy zapewniający transparentną komunikację poprzez swobodne zamówienia tekstowe oraz rozliczenia.

Na koniec zaś oferujemy Wam bezpieczeństwo zaopatrzenia, gdyż zorientowane na potrzeby klienta utrzymywanie zapasów potrzebnych artykułów jest dla nas oczywiste. Wszystko po to, aby dane części „C“ były zawsze szybko do dyspozycji w odpowiedniej ilości.

Zrealizowane projekty dla klientów

WASZA OSOBA KONTAKTOWA W SPRAWIE INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ

Maciej Królik
+48 75 75 102 23

Twój sukces jest naszą pasją

Od 75 lat pasja oznacza dla nas dokładne przyjrzenie się Państwa firmie i jej wyzwaniom biznesowym, współpracę z Państwem w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy oraz opracowanie praktycznych rozwiązań dostosowanych do Państwa działalności.

Do górnej części strony