Skontaktuj się z nami: +48 75 75 102 23
[Translate to Polskie:]

ZANURZCIE SIĘ W INTERAKTYWNYM SHOWROOMIE FIRMY LINGEMANN

Od listopada 2020 roku oferujemy innowacje cyfrowe do dotykania i wypróbowania. W naszym showroomie w Brühl (w aglomeracji Kolonii) przedstawiane są konkretne projekty i pomysły na rozwój z interaktywnymi eksponatami i prezentacjami. Jesteśmy skoncentrowani na cyfryzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych oraz zakupowych.

Nowy showroom „Procurement Future“ ukazuje Państwu nowe standardy w cyfrowej prezentacji produktów. We współpracy z naszym przedsiębiorstwem partnerskim Garamantis Interactive Technologies powstał multimedialny showroom, w którym zanurzacie się w cyfrowym świecie systemów zakupowych i na bazie modelowanych koncepcji możecie sprawdzić swoje procesy.

Sercem showroomu jest wielodotykowy stół interaktywny, który jest połączony w sieci z telebimem oraz rozwiązaniami IoT Lingemanna. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi obecności mogą Państwo proaktywnie nawiązać dialog ze stołem i otrzymać aktualne informacje o produkcie. Poprzez bardzo łatwą interakcję dotykową można zbadać interaktywnie działalności w Europie oraz trendy branżowe.

Kolejnym elementem showroomu jest połączony w sieci automat wydawczy BOOST.Tower. Tower produkowany jest bezpośrednio przez nas i w obrębie jednej hali produkcyjnej dostarcza materiał jednym naciśnięciem guzika. Podłączenie do inteligentnego systemu zamówień umożliwia nie tylko analizowanie zużycia, lecz także automatyczne i punktualne wysyłanie zamówień. Przekonajcie się Państwo sami o intuicyjnym prowadzeniu w menu i pobierzcie na żywo części z automatu wydawczego, doświadczając jak BOOST.Tower w ciągu sekund automatycznie za pomocą telefonii komórkowej zamawia nowe towary w centrali logistycznej.

Aby jak najlepiej przygotować Was na cyfryzację, chcielibyśmy przedstawić również moduły cyfrowe systemu zamówień BOOST.Rozwijając ten szereg produktów zwracaliśmy uwagę na to, aby także mniejsze działy, zakłady-filie czy działy administracyjne można było zaopatrywać w potrzebne produkty. Najmniejszym na świecie opatentowanym systemem wydawczym BOOST.Box mogą Państwo w „Procurement Future“ jednym kliknięciem na LinAS Button wysłać swoje zapotrzebowania i obserwować, jak LinAS Sensor rejestruje i dokonuje zmian w stanach napełnienia just in time. To wszystko umożliwia centralny interfejs - BOOST.Station – posługujący się wydajnym oprogramowaniem magazynowo-administracyjnym.

Czy wzbudziliśmy Wasze zainteresowanie i chcielibyście się dowiedzieć jak możecie kształtować swoje procesy cyfrowo w bardziej efektywny kosztowo sposób?

KONCEPCJA I ROZWÓJ

STÓŁ WIELODOTYKOWY

Sercem pomieszczenia w kolorze antracytu jest skanerowy stół wielodotykowy, połączony do telebimu o wymiarach 6 x 55 cali

PRODUKTY POŁĄCZONE Z SIECIĄ IOT

Kolejną atrakcją showroomu jest integracja sprytnego systemu wydawczego części „C”.

INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

Wysoce responsywne oprogramowanie multitouch o futurystycznym designie umożliwia interakcję między odwiedzającymi, aplikacją i telebimem.

Nasz partner

Garamantis opracowuje i wdraża interaktywne showroomy dla firm na całym świecie. Całościowa koncepcja i najnowocześniejsze technologie przenoszą treści bezpośrednio do umysłów i serc grupy docelowej.

Więcej informacji o Garamantis GmbH tutaj: www.garamantis.com

Twój sukces jest naszą pasją

Od 75 lat pasja oznacza dla nas dokładne przyjrzenie się Państwa firmie i jej wyzwaniom biznesowym, współpracę z Państwem w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy oraz opracowanie praktycznych rozwiązań dostosowanych do Państwa działalności.

Do górnej części strony