Skontaktuj się z nami: +48 75 75 102 23

Stoły warsztatowe

Indywidualna konfiguracja każdego stanowiska pracy i oszczędzanie miejsca

Szukasz odpowiedniego stołu warsztatowego według Twojego wyobrażenia? Dzięki naszym indywidualnym produktom zawsze mamy w naszym asortymencie odpowiedni dla Ciebie stół warsztatowy. Potrzebujesz solidnego blatu roboczego, szafki do przechowywania, szafki narzędziowej lub ścianki narzędziowej? Bez względu na to, jakie wymagania musi spełniać stół warsztatowy, my to umożliwiamy.

W naszym oddziale w Codlea w Rumunii spełnimy Twoje życzenia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stołu warsztatowego z szufladami, zamykanymi drzwiami i miejscem do siedzenia, regałów warsztatowych czy mobilnych stołów warsztatowych - daj nam znać, jak mozemy Ci pomóc.

Zalety

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia:

  • Każdy stół warsztatowy jest wyjątkowy
  • Najlepszy stosunek ceny do jakości
  • Odporna konstrukcja
  • Elastyczność w konfiguracji

 

W ten sposób zapewniasz optymalne warunki pracy w swojej firmie. Narzędzia i maszyny są teraz przechowywane w zasięgu ręki, drobne części są przejrzyście ułożone i łatwo dostępne. Oferujemy Państwu dobrze zaprojektowane, wysokiej jakości stoły warsztatowe i robocze, które można dowolnie łączyć i indywidualnie wyposażać.

Ergonomiczna i funkcjonalna konstrukcja oferuje najlepsze warunki do wydajnej pracy.

WASZA OSOBA KONTAKTOWA W SPRAWIE INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ

Karolina Pienkowska
+48 75 75 102 23

Nasze projekty - Twoje możliwości

Linie montażowe

Nasz zespół - Wasza siła!

Struktura systemu montażowego staje się coraz bardziej złożona i stawia przed łańcuchem wartości dodanej różnorodne wyzwania. W związku z tym firmy potrzebują indywidualnych rozwiązań, aby zabezpieczyć swoją produkcję.

W naszej filii w Rumunii tworzymy również nowoczesne linie montażowe, które są indywidualnie dostosowywane do potrzeb naszych klientów. Skupiamy się tutaj na automatyzacji i optymalizacji linii produkcyjnych. Otrzymasz kompletny serwis od doradztwa technicznego, poprzez planowanie projektu, aż po montaż i instalację, jak również indywidualne szkolenie Twoich pracowników.

WASZA OSOBA KONTAKTOWA W SPRAWIE INDYWIDUALNYCH ROZWIĄZAŃ

Anna Fiedorowicz
+48 75 75 102 23

Twój sukces jest naszą pasją

Od 75 lat pasja oznacza dla nas dokładne przyjrzenie się Państwa firmie i jej wyzwaniom biznesowym, współpracę z Państwem w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy oraz opracowanie praktycznych rozwiązań dostosowanych do Państwa działalności.

Do górnej części strony